Stroje VFFS ILAPAK vyrábí obaly Doy a Stabilo s uzávěrem

Ilapak nedávno nainstaloval Vegatronic 2000 v Toad-Ally.Vegatronic VFFS vyrábí stojaté obaly s oválným dnem se síťovým směrovým uzávěrem.Pokud se chcete dozvědět více o tomto úspěšném příběhu, klikněte na ODKAZ a prohlédněte si příběh továrny.

Řada Vegatronic VFFS může vyrábět stojaté obaly s oválným dnem, sáčky se skládaným dnem, Stabilo/4rohové svařované i 3stranné svařované obaly a polštářové sáčky v různých velikostech, a to s uzávěrem i bez uzávěru nebo s jiným opakovaně uzavíratelným systémem.

Jde o ideální druhy obalů pro individuální rychlozmrazování, pečivo, cukrovinky, kávu/čaj, plodiny, sýr atd.Ilapak k VFFS navíc dodává také široký rozsah kombinačních vah, jakož i podávacích systémů pro zajištění kompletních systémů na klíč.Ilapak je schopna posoudit výhodnou nabídku, pokud si přejete zmodernizovat své balicí zařízení a možnosti.

Zpět Novinky
Také by Vás mohlo zajímat
Svislý obal Quattro

Stojatý 4rohový svařovaný sáček, boční nebo posunutý zadní svar, k dispozici celá řada opakovaně uzavíratelných systémů.

Vegatronic 2000

Vegatronic 2000 Open Frame ILAPAK je dnes nejpokročilejším a nejvíce inovačním strojem VFFS.Jde o vysoce kvalitní pré...

Get your 15% discount today!

Register your machines and get your code to enjoy a 15% discount on your next spare parts order.

Register your machine

not interested | remind me later