Novinky

ILAPAK se na Interpack 2014 zaměřil na cílová odvětví
Na letošním veletrhu Interpack společnost ILAPAK, přední výrobce balicích strojů pro použití pružné fólie, ukazuje, jak se zaměřila na klíčová cílová odvětví.
Stroje VFFS ILAPAK vyrábí obaly Doy a Stabilo s uzávěrem
Ilapak nedávno nainstaloval Vegatronic 2000 v Toad-Ally.Vegatronic VFFS vyrábí stojaté obaly s oválným dnem se síťovým směrovým uzávěrem.Pokud se chcete dozvědět více o tomto úspěšném příběhu, klikněte na ODKAZ a prohlédněte si příběh továrny.
Dokonalé partnerství: IMA a ILAPAK oznamují strategickou investici
IMA, přední světová společnost v oblasti navrhování a výroby technologických a balicích linek pro farmaceutické a kosmetické výrobky, kávu, čaj a potraviny, a ILAPAK, přední světový výrobce flexibilních hlavních balicích strojů pro potraviny, netk...
Modernizační systém opakovaně uzavíratelných štítků ILAPAK
Obaly s opakovaně uzavíratelnými štítky jsou na trhu velmi žádané nejen kvůli snadnému otevírání obalu, což spotřebitelům umožňuje snadno vyndat výrobek, ale i proto, že poskytují snadným způsobem hygienickou ochranu výrobkům.
Kartonážní systémy ILAPAK se přemisťují do většího závodu
Vlivem nepřetržitého růstu a rychlého úspěchu kartonovacích systémů Ilapak (ICS) přemisťujeme výrobu kartonovacích strojů do našeho dalšího severoamerického závodu Delta Systems & Automation, Inc. v městě Rogers v Arkansasu.
ILAPAK se zaměřuje na modernizovaný balicí stroj typu flowpack Delta v odvětví drůbeže
Společnost Ilapak modernizovala svůj balicí stroj typu flowpack Delta LD a s pomocí snížených nákladů na balení a vylepšeného marketingu se chce zaměřit na odvětví drůbeže.
ILAPAK předvádí pokročilou balicí technologii na veletrhu Interpack 2011
Letošní prezentace na veletrhu Interpack v hale 8B stánku C28/F39 předvádí nejširší sortiment špičkových strojů a poprodejních služeb, který kdy společnost ILAPAK vystavovala, což odpovídá oslavě více než 4 desetiletíčinnosti zaměřené na výhodnost...
ILAPAK představuje nový sáčkovací stroj s otevřeným rámem a ultrazvukovým svařováním
Ilapak představila nový otevřený rámový vertikální formovací, plnicí a svařovací stroj s ultrazvukovým svařováním, Vegatronic 2000 OF.

Get your 15% discount today!

Register your machines and get your code to enjoy a 15% discount on your next spare parts order.

Register your machine

not interested | remind me later